Zoho CRM ile zamanı kazanca dönüştürün

Zoho CRM satış ekiplerinizin daha fazla fırsat kazanmasına, daha verimli çalışmasına ve çok daha etkin çalışarak müşterilerinizin beklentilerine karşılık verebilmesine olanak sağlıyor.

Zoho CRM Türkiye Partneri

Zoho CRM temel özellikler

Zoho CRM satış temsilcilerine, yöneticilere ve müdürlere önemli olan şeye, yani daha çok satışa ve daha az yönetime odaklanabilmelerini sağlayacak araçları sunuyor. Satış uzmanlarının modern alıcıların beklentilerini aşmasına yardımcı olan bağlamsal, yerleşik zekaya dayalı, kişiselleştirilmiş ve duruma uygun etkileşimlerle ilişkileri güçlendirir.

• Daha çok anlaşmayı daha hızlı yapın
• Satışları anlık olarak takip edin
• Anında işbirliği yapın ve önemli şeyleri kaçırmayın

Zoho CRM'ın sunduğu hizmetleri ile 120’den fazla ülkede 13 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Zoho CRM - Türkiye Danışmanlık Hizmetleri

Neden Zoho CRM?

Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli bir platformda mevcut uygulamaların kapsamını genişleterek, yeni çözümler oluşturarak ve üçüncü taraf teknolojilerle tümleştirme sağlayarak gerçekleştirdiğiniz kurumsal değişimle başarıyı yakalayın.

Uçtan uca, kapsamlı bir fırsat yönetimi deneyimiyle anlaşmaları hızlandırın. Günlük satış faaliyetleri için Outlook ve Excel gibi araçları kullanın. Taleplerin durumuna bakın. Üstelik, tüm bunları uygulamalar arasında geçiş yapmakla uğraşmadan gerçekleştirin.

İş süreçleri otomasyonu için iş akışları tasarlayabilir ve sürükle-bırak araçları ile kolayca yaratabilirsiniz. Yönetici onayları gerektiren süreçleri hızlandırmak için onay akışları oluşturabilirsiniz.

Satış raporlarını ve gösterge tablolarını gerçek zamanlı görüntüleyebilir, kendiniz için yeni raporlar oluşturabilir, verilere dilediğiniz an dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Evet Zoho CRM Türkçe dahil 20 dili destekliyor.

Evet istediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza bağlı olarak planınızı yükselebilir veya düşürebilirsiniz.

Zoho CRM aylık ve yıllık ödeme planlarına sahip ve her hangi bağlayıcılığı yoktur.

Zoho CRM web tabanlı bir uygulama olması sebebiyle güvenlik ve gizlilik, üzerinde özenle durulan bir konudur.  Zoho Datacenter'ları video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın ve hırsızlık izleme sistemleri ile sıkı 24/7/365 güvenlik özelliğine sahiptir.

Verileriniz Zoho ekibi dahil üçüncü kişiler tarafından görüntülenmesi mümkün olmadığı gibi paylaşımı da söz konusu değildir.

Zoho CRM Türkiye Partneri olarak verdiğimiz hizmetler

Tasarım & Keşif

XPRONE olarak şirketiniz için kusursuz Zoho CRM mimarisini tasarlarız. İş birimlerinin nasıl çalışacağını belirler ve uygulama planını oluştururuz. Eğer halihazırda Zoho CRM kullanıyorsanız keşif çalışması yapar, sizin için doğru Zoho CRM tasarımını ortaya çıkarırız.

Uygulama

Resmi Zoho CRM Türkiye çözüm ortağı olarak sisteminizi tasarlandığı şekilde ve plana uygun olarak hızla hayata geçiririz. Zoho CRM uyarlamalarını içeren bu çalışmada nesne ve alanları oluşturur, kuralları, akışları, yetkileri tanımlar, raporlar hazırlarız.

Geliştirme

Zoho CRM standart özelliklerine ilave gereksinimleriniz için özel geliştirmeleri gerçekleştiririz. Zoho CRM Apex dilini kullanarak özel ekranlar, mobil ekranlar, özel kurallar, otomatik işlemler geliştiririz.

Kullanıcı & Admin Eğitimi

Organizasyonun tüm seviyelerine ilgili Zoho CRM eğitimlerini veririz. İş birimlerine, yeni çalışma biçimlerini gösteririz. Zoho CRM admin eğitimi ile sistem yöneticinizin kullanıcılara destek verecek hale gelmesini sağlarız. Üst yöneticilere genel CRM danışmanlığı sağlarız.

Zoho CRM Türkiye Çozüm Ortağı

Resmi Zoho CRM Türkiye çözüm ortağı ile çalışın

Hemen şimdi Zoho CRM’i 3 kullanıcıyla ömür boyu ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir ve ayrıntılı bilgi için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

TOP