Dünyanın önde gelen iş platformu Zoho CRM

Teknoloji yatırımlarınızdan verim alabilmeniz için sistem adaptasyon sürecine dahil etmeniz gereken programlardan birisi kullanıcı eğitimleridir.

Zoho CRM Türkiye Partneri

Neden Zoho CRM eğitimini almalısınız?

Zoho CRM’i Türkiye’deki müşterilerin çok azı gerçekten verimlilikle ve başarıyla kullanıyor. Bunun sebebi, Zoho CRM’i sadece bir çeşit yazılım sistemi gibi görmeleri ve onun gerektirdiği gibi yenilikçi dönüşümü gerçekleştirmek için yönlendirilmemeleri.

Zoho Türkiye yetkili satıcısı ve iş ortağı XPRONE olarak sunduğumuz CRM eğitim programlarımıza katılan kurumlarda CRM’in kullanıcılar tarafından benimsenme oranı %62 daha yüksektir. Sertifikalı uzmanlarımız tarafından özel olarak hazırlanan; sektörünüzün, firmanızın ve kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına uygun hale getirilmiş CRM eğitim programlarını sizlere sunuyoruz.

Zoho CRM eğitimini almanız tüm personelinizin uygulamanın tüm özelliklerinden eksiksiz yararlanmasını sağlar.

Video Tanıtımı
Zoho CRM Admin Eğitimi

Zoho CRM Admin Eğitimi

Satış rakamlarınızı artırabilmeniz için sisteminizin sürekli geliştirilmesine ihtiyacınız varsa, admin kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış CRM eğitimlerimiz sizin için %100 verim sağlar.

Zoho CRM Kullanıcı Eğitimi

Zoho CRM Kullanıcı Eğitimi

Kullanıcı eğitim programımız, sistemin bütün özellikleri ile kullanılmasını sağlayarak; satış personellerinizin, potansiyel müşterilerinizle daha etkili iletişim kurmalarını ve daha fazla satış yapmalarını hedeflemektedir.

Başlıca eğitim konuları

CRM hesabınızla çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak bilgiler aktarılarak yararlı fonksiyon ve konseptlerle tanışacaksınız. Sisteminiz için gereken en önemli ayarları tamamlayarak ve Zoho CRM deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için gerekli eğitim verilecektir.

Zoho CRM'nin temel öğelerinden biri, özelleştirmeye ve esnekliğe izin verme kapasitesidir. Zoho CRM son derece özelleştirilebilir ve her büyüklükteki ve sektördeki işletmelerin hızla benimsemelerine izin verir. Yöneticilerin tek bir kod satırı yazmadan ihtiyaç duydukları tüm özelleştirmeleri yapmasını sağlar. Sekmeler (modüller), sayfa düzenleri, koşullu düzenler, doğrulama kuralları uygulama, alanları oluşturma ve düzenleme, görünümleri değiştirme gibi birçok öğeyi özelleştirebilirsiniz.

Pazarlama otomasyonunun bir parçası olarak, Zoho CRM, kuruluşunuzun satış ve pazarlama faaliyetlerini entegre etmek için yararlı olan Kampanya yönetimi, E-posta pazarlaması ve Web Formları (potansiyel müşteriler, bağlantılar ve vakalar oluşturmak için) sağlar.

TOP