Akıllı Ticari Programlar

Her işletmenin ihtiyacı olan ticari programlar, crm yazılımı, muhasebe programı, personel programı, sektörel özel yazılımlara kolayca sahip olarak işinize güç katabilirsiniz. Hemen ücretsiz kullanmaya başlayın.

Zoho CRM Türkiye Partneri

CRM Programı

Zoho CRM satış ekiplerin daha fazla fırsat kazanmasına ve verimli çalışarak müşterilerin beklentilerine karşılık verebilmesine olanak sağlıyor.

Zoho Books Türkiye Partneri

Muhasebe Programı

Zoho Books online ön muhasebe programı ile finansal operasyonlara daha az zaman ayırın ve işinizi büyütmeye odaklanın.

Zoho Projects Türkiye Partneri

Proje Yönetim Programı

Zoho Projects yazılımını kullanarak projelerinizi planlayın, takip edin, görev atayın ve işleri zamanında tamamlamak için ekibinizle daha iyi iletişim kurun.

Zoho Campaigns Türkiye Partneri

Toplu Mail Programı

Zoho Campaigns ile kolayca toplu mail gönderim yapın ve E-posta kampanyalarınızın başarısını gerçek zamanlı olarak raporlayın.

Zoho Social Türkiye Partneri

Sosyal Medya Yönetim Programı

Zoho Social ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir platform üzerinden yöneterek raporlar alın ve ileri tarihli gönderimlerinizi planlayın.

Zoho SalesIQ Türkiye Partneri

Canlı Destek Programı

Zoho SalesIQ ile web sitenizdeki ziyaretçilerinizle canlı sohbet yaparak sorularına anında çözüm üretin ve satışlarınızı artırın.

S.S.S

Zoho Programları orta ölçekli işletmelerin, kobilerin ve kurumsal firmaların iş süreçlerini yönetmelerine yardımcı olur.

Zoho Programları için herhangi bir sunucu ve yazılım/program kurulumu ve ekstra lisans bedeli vs. olmadan sadece üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Zoho Programları bulut tabanlı sistemlerdir.

Zoho Programları için herhangi bir kurulum ücreti veya ilk kurulum maliyeti gibi ek ödemeleri yoktur.

Zoho Programları son derece kolay kullanılabilen, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış bir arayüze ve yapıya sahiptirler. Sistemdeki yönlendirmeler ve ekran tasarımları sayesinde iş süreçlerinizi yönetmek için gerekli işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı kullanım ve ek modüller için gerekli gördüğünüzde eğitim satın alabilirsiniz.

Zoho Programları aylık ve yıllık ödeme planlarına sahip ve her hangi bağlayıcılığı yoktur.

Zoho Programları web tabanlı olması sebebiyle güvenlik ve gizlilik, üzerinde özenle durulan bir konudur.  Zoho Datacenter'ları video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın ve hırsızlık izleme sistemleri ile sıkı 24/7/365 güvenlik özelliğine sahiptir.

Verileriniz Zoho ekibi dahil üçüncü kişiler tarafından görüntülenmesi mümkün olmadığı gibi paylaşımı da söz konusu değildir.

Video Tanıtımı
TOP