Hızlı ve Güvenli Bulut Hosting

Cloudlinux, Litespeed ve SSD diskli donanımlarla sunduğumuz web hosting hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta, tecrübeli ekibimiz ile %99 uptime garantisi verilmektedir.

Web Hosting

Web Hosting

Hızlı, güvenli ve aynı zamanda ekonomik bir çözüm istiyorsanız sizin için hazırlanmış web hosting paketlerimizi inceleyiniz.

E-Ticaret Hosting

Eticaret siteniz için hızlı, güvenli ve aynı zamanda ekonomik bir barındırma hizmeti istiyorsanız eticaret hosting paketlerimizi inceleyiniz.

Sanal Sunucu

Projelerinden daha fazla verim alabilmeniz için sanal sunucularımızı keşfedin. %99,9 çalışma garantili sunucu özelliklerimizi inceleyiniz.

S.S.S

Sunucularımız (Server), Türkiye'nin en büyük datacenter'larından biri olan, İstanbul Radore Verimerkezi A.Ş. - İstanbul DC'de konumludur.

Evet, web hosting kontrol ve yönetim paneli ile ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir, şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Evet, web sitenizin kullandığı trafik konusunda endişe etmenize gerek yok.

Evet, satın almış olduğunuz bir web hosting ürününden diğer bir web hosting ürününe geçiş yapabilirsiniz. Bu işlem paketinizi genişletme veya daraltma yönünde olabilir. Paket değişikliği işlemini yönetim paneli aracılığı ile otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitenizi transfer etmek için profesyonel ekibimizden destek talebinde bulunarak ücretsiz bir şekilde bu hizmeti alabilirsiniz.

Name Server bilgilerimiz:

ns1.xprone.net

ns2.xprone.net

ns3.xprone.net

ns4.xprone.net

Video Tanıtımı
TOP