Kurumsal Tanıtım

Hakkımızda

2009 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren XPRONE, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve pratik çözümler üretmekte, bütün hizmetlerinde müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olmasına özen göstermektedir.

Güven

Müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla karşılıklı güven, memnuniyet ve büyümeye dayalı güçlü ilişkiler kurmayı amaçlayarak, kendimizi ve çalışma yöntemlerimizi sürekli geliştirmeyi ve her zaman mükemmeliyeti hedeflemekteyiz.

Süreklilik

Çalışma felsefemizde sürekliliği, gelişimi ve geliştirmeyi esas alarak, hizmet verdiğimiz süre içerisinde iş disiplini ve güvene dayalı ilişkiler müşterilerimizle aramızdaki bağlılığın her zaman temelini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Misyonumuz

Yazılım ve markalaşma alanında üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, beklentilerini en üst seviyede karşılayacak kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ulusal platformlarda başarıları ve kalitesiyle adından söz ettiren, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, alanında öncü ve lider bir şirket olmaktır.

Benimsediğimiz İlkeler

En son teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza özel hazırlanan ve başta, işletmenizin karlılığını arttırmayı hedefleyen profesyonel çözümleri sizler için sunmaktayız.

Rekabetin her geçen gün arttığı iş dünyasında müşterilerimize en iyi çözümleri üretebilmek için en yeni teknolojik gelişmeleri araştırarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Hizmet anlayışımızı müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurmakta, müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için ekip olarak özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle hareket ederek, kamu yararı gözeten işlere ve Sosyal Sorumluluk Projelerine aktif katılım göstermekteyiz.

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde her zaman karşılıklı güveni esas alarak yaptığımız işlerin mesleki iş ahlakına ve yasal iş mevzuatlarına uymasına dikkat etmekteyiz.

Sizler için en iyi çözümleri sunarken her zaman verimliliğinizin artmasını sağlayacak ve böylelikle karlılığınızı artıracak seçeneklere odaklanmaktayız.

TOP