İşinizi E-Ticaret'e Taşıyın

E-Ticaret paketi çözümlerimiz ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Paketleri

Hazır E-Ticaret Paketleri

Sanal mağazanızı açıp, başarıyı yakalamanız için güçlü e-ticaret altyapımız ve uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Tek Ürün E-Ticaret Paketleri

Tek Ürün E-Ticaret Paketleri

 E-ticaret yapmak için yüzlerce ürüne sahip olmanız gerekmiyor ve tek bir ürüne yönelik e-ticaret sitesi oluşturarak daha fazla ilgi toplayabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık

E-Ticaret Danışmanlık

Eticaret danışmanlık paketi, yüksek kalitede eticaret sitelerinin yapılanması, eticaret iş süreçlerinin hazırlanması ve eticaret yöneticilerinin geliştirilmesini kapsar.

S.S.S

Hayır. Paket fiyatınız dışında hiç bir ekstra veya sürpriz ücret ödemezsiniz.

Hazır E-Ticaret ve Tek Ürün E-Ticaret paketleri arasında geçiş yapamazsınız. Mevcut paketinizi istediğiniz zaman paketler arasındaki güncel fiyat farkını, tek seferlik ödeme ile gerçekleştirerek üst paketlere geçiş yapabilirsiniz. Tüm paketlerimizde yıllık yenileme fiyatı aynı olduğu için, paket değişikliği yenileme ücretlerini etkilemez.

Sunucularımız (Server), Türkiye'nin en büyük datacenter'larından biri olan, İstanbul Radore Verimerkezi A.Ş. - İstanbul DC'de konumludur. Yeni nesil DELL PowerEdge SSD model sunuculardan oluşan alt yapımızla, hızlı ve sorunsuz hizmet sağlanmaktadır.

Yıllık yenileme ücretlerini öğrenmek için tıklayınız: E-Ticaret Hosting

Yenileme fiyatına; e-ticaret yazılımı kiralama, ssl, hosting, yedekleme, destek ve güncelleme hizmetleri dahildir.

Hayır. Destek sistemimiz (Ticket) üzerinden, bizden hizmet aldığınız süre zarfında ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimize, uzak masaüstü bağlantısı ile canlı eğitim ve destek hizmetini de ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra, aynı gün içerisinde kurulum ve aktivasyon işlemleri tamamlanarak siteniz aktif hale getirilmektedir. Kurulum süresi, yoğunluğa bağlı olarak 2 veya 3 saat olabilmektedir.

Kurulum işlemi sonrasında, e-posta adresinize yönetici ve giriş bilgileri gönderilmektedir. Ürünlerinizi girerek hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Video Tanıtımı
TOP