Dijital Pazarlama İle Hedeflerinize Ulaşın

Dijital pazarlama araçları sizi kolayca hedefinize ulaştırır, daha fazla müşteriye ulaşarak daha fazla satış ve tanıtım yapabilirsiniz. Şimdi dijital pazarlama ürünlerini kullanmaya başlayın ve etkisini hemen hissedin.

Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları

AdWords reklamları ile Google arama motorunda ve Google reklam ağında markanızın reklamını yayınlayarak potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook reklamları geniş hedef kitlelere ulaşmanıza yardımcı olarak tüketicilerle etkileşim kurmanızı ve satışlarınızı artırmanızı sağlar.

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları

İşletmenizin ve markanızın bilinirliğini ve müşteri sayınızı artırarak yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlede hikayenizi paylaşın.

Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Yandex Direct reklamları ile Yandex’te hedef kitlenize özel reklamlar görüntüleyerek hem potansiyel müşterilerinize ulaşabilir hem de iş hacminizi artırabilirsiniz.

E-Posta Pazarlama

E-Mail Pazarlama Otomasyonu ile profesyonel etkili e-bültenler hazırlayarak sorunsuz ve ekonomik bir şekilde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu

Yerel SEO Optimizasyonu

Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize doğru zamanda ulaşalılabilir olmak için ilk sıralardaki yerinizi alın.

S.S.S

Zoho Programları orta ölçekli işletmelerin, kobilerin ve kurumsal firmaların iş süreçlerini yönetmelerine yardımcı olur.

Zoho Programları için herhangi bir sunucu ve yazılım/program kurulumu ve ekstra lisans bedeli vs. olmadan sadece üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Zoho Programları bulut tabanlı sistemlerdir.

Zoho Programları için herhangi bir kurulum ücreti veya ilk kurulum maliyeti gibi ek ödemeleri yoktur.

Zoho Programları son derece kolay kullanılabilen, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış bir arayüze ve yapıya sahiptirler. Sistemdeki yönlendirmeler ve ekran tasarımları sayesinde iş süreçlerinizi yönetmek için gerekli işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı kullanım ve ek modüller için gerekli gördüğünüzde eğitim satın alabilirsiniz.

Zoho Programları aylık ve yıllık ödeme planlarına sahip ve her hangi bağlayıcılığı yoktur.

Zoho Programları web tabanlı olması sebebiyle güvenlik ve gizlilik, üzerinde özenle durulan bir konudur.  Zoho Datacenter'ları video izleme, biyometrik erişim ve gelişmiş yangın ve hırsızlık izleme sistemleri ile sıkı 24/7/365 güvenlik özelliğine sahiptir.

Verileriniz Zoho ekibi dahil üçüncü kişiler tarafından görüntülenmesi mümkün olmadığı gibi paylaşımı da söz konusu değildir.

Video Tanıtımı
TOP